3094-822JS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094-822JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD
lomakkeissa: 3094-822JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
3094-822JS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094-822JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7298 pcs Tietolomake 3094-822JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 3094-822JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 34MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Unshielded Inductor 130mA 3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 130mA Nykyinen - värikylläisyys -