3094-823KS
Tuote-esittely
Osa numero: 3094-823KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD
lomakkeissa: 3094-823KS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
3094-823KS: n tekniset tiedot
Osa numero 3094-823KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15042 pcs Tietolomake 3094-823KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
suojaus Unshielded Sarja 3094
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 3094-823KS TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 82µH Korkeus - Istuva (Max) 0.133" (3.38mm)
Taajuus - Self Resonant 9MHz Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 64mA 12 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max Nykyinen arvostelu 64mA