4379-393JS
Tuote-esittely
Osa numero: 4379-393JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39UH 125MA 3.1 OHM SMD
lomakkeissa: 4379-393JS.pdf
  • Viesti
4379-393JS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379-393JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39UH 125MA 3.1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8149 pcs Tietolomake 4379-393JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379
Arvioinnit - Q @ Freq 120 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379-393JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 39µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 17MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 39µH Shielded Inductor 125mA 3.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 125mA Nykyinen - värikylläisyys -