4379-393KS
Tuote-esittely
Osa numero: 4379-393KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39UH 125MA 3.1 OHM SMD
lomakkeissa: 4379-393KS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
4379-393KS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379-393KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39UH 125MA 3.1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10390 pcs Tietolomake 4379-393KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
suojaus Shielded Sarja 4379
Arvioinnit - Q @ Freq 120 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 4379-393KS TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 39µH Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm)
Taajuus - Self Resonant 17MHz Yksityiskohtainen kuvaus 39µH Shielded Inductor 125mA 3.1 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max Nykyinen arvostelu 125mA