4379-473KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4379-473KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 125MA 3.2 OHM SMD
lomakkeissa: 4379-473KS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
4379-473KS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379-473KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 125MA 3.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10218 pcs Tietolomake 4379-473KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
suojaus Shielded Sarja 4379
Arvioinnit - Q @ Freq 120 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 4379-473KS TR 1000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 47µH Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm)
Taajuus - Self Resonant 16MHz Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Inductor 125mA 3.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max Nykyinen arvostelu 125mA