4379-474JS
Tuote-esittely
Osa numero: 4379-474JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470UH 69MA 10 OHM SMD
lomakkeissa: 4379-474JS.pdf
  • Viesti
4379-474JS: n tekniset tiedot
Osa numero 4379-474JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470UH 69MA 10 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5436 pcs Tietolomake 4379-474JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
suojaus Shielded Sarja 4379
Arvioinnit - Q @ Freq 100 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4379-474JS TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 470µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.56mm) Taajuus - Self Resonant 3.6MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470µH Shielded Inductor 69mA 10 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 69mA Nykyinen - värikylläisyys -