4922-821J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4922-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD
lomakkeissa: 4922-821J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
4922-821J: n tekniset tiedot
Osa numero 4922-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 33334 pcs Tietolomake 4922-821J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja 4922
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 4922-821J 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Wirewound Inductor 5.6A 12 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.6A Nykyinen - värikylläisyys 5.6A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
492200 BK005
492200 BK005
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: SLIT WRAP 1.969" X 100' BLACK
Varastossa: 431 pcs
ladata: 492200 BK005.pdf
RFQ
49220SC
49220SC
valmistajat: Murata Power Solutions
Kuvaus: FIXED IND 22UH 3.1A 42 MOHM
Varastossa: 118633 pcs
ladata: 49220SC.pdf
RFQ
4922-561J
4922-561J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 560NH 5.8A 10.5 MOHM
Varastossa: 28268 pcs
ladata: 4922-561J.pdf
4922-681K
4922-681K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 680NH 5.7A 11 MOHM SMD
ladata: 4922-681K.pdf
4922-561L
4922-561L
ladata: 4922-561L.pdf
49220
valmistajat: Wiha
Kuvaus: TWEEZER POINTED FINE 113 3.94"
ladata: 49220.pdf
ladata: 4922-561K.pdf
ladata: 4922-681L.pdf
49220C
49220C
Kuvaus: FIXED IND 22UH 3A 81 MOHM
ladata: 49220C.pdf
Kuvaus: FIXED IND 820NH 5.6A 12 MOHM SMD
ladata: 4922-681J.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna