5022R-823H
API DelevanAPI Delevan
5022R-823H Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022R-823H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD
lomakkeissa: 1.5022R-823H.pdf2.5022R-823H.pdf
  • Viesti
5022R-823H: n tekniset tiedot
Osa numero 5022R-823H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44727 pcs Tietolomake 1.5022R-823H.pdf2.5022R-823H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022R
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 5022R-823H 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 10.3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Unshielded Inductor 295mA 3.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 295mA Nykyinen - värikylläisyys -