5022R-824G
API DelevanAPI Delevan
5022R-824G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 5022R-824G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820UH 110MA 30 OHM SMD
lomakkeissa: 1.5022R-824G.pdf2.5022R-824G.pdf
  • Viesti
5022R-824G: n tekniset tiedot
Osa numero 5022R-824G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820UH 110MA 30 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24748 pcs Tietolomake 1.5022R-824G.pdf2.5022R-824G.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja 5022R
Arvioinnit - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD
Muut nimet 5022R-824G 800 TR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.84mm) Taajuus - Self Resonant 2.7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Unshielded Inductor 110mA 30 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 30 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 110mA Nykyinen - värikylläisyys -