EMI-1206-120
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EMI-1206-120
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
lomakkeissa: EMI-1206-120.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
EMI-1206-120: n tekniset tiedot
Osa numero EMI-1206-120 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5726 pcs Tietolomake EMI-1206-120.pdf
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja EMI1206
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet EMI-1206-120 TR 3000
Q1593861
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Lines 1
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanssi @ Taajuus 120 Ohms @ 100MHz Korkeus (Max) 0.051" (1.30mm)
Suodatintyyppi - DC-vastus (DCR) (maksimi) 150 mOhm
Card Paksuus (mm) 500mA