EMI0603R-1000
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EMI0603R-1000
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
lomakkeissa: EMI0603R-1000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
EMI0603R-1000: n tekniset tiedot
Osa numero EMI0603R-1000 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 553595 pcs Tietolomake EMI0603R-1000.pdf
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja EMI0603R
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet EMI0603R-1000 4000 TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Lines 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi @ Taajuus 1 kOhms @ 100MHz
Korkeus (Max) 0.037" (0.95mm) Suodatintyyppi -
DC-vastus (DCR) (maksimi) 600 mOhm Card Paksuus (mm) 100mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
EMI-1206-120
EMI-1206-120
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Varastossa: 5726 pcs
ladata: EMI-1206-120.pdf
RFQ
EMI0603R-120
EMI0603R-120
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN