ER1537-18KM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1537-18KM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
ER1537-18KM: n tekniset tiedot
Osa numero ER1537-18KM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 26416 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
suojaus Unshielded Sarja ER1537
Arvioinnit - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1537-18KM 2500 TR
ER1537-18KM-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.8µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 150MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8µH Unshielded Molded Inductor 525mA 650 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 525mA Nykyinen - värikylläisyys -