ER1537-18KS
API DelevanAPI Delevan
ER1537-18KS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1537-18KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
ER1537-18KS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1537-18KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8133 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
suojaus Unshielded Sarja Military, MIL-PRF-39010/06, ER1537
Arvioinnit - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1134-1038-1
1134-1038-1-MIL
M39010/06-B1R8KS
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.8µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 150MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8µH Unshielded Inductor 525mA 650 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 525mA Nykyinen - värikylläisyys -