ER1641-431JP
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-431JP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 430NH 565MA 250 MOHM
  • Viesti
ER1641-431JP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-431JP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 430NH 565MA 250 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 22692 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 250MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-431JP 2500 TR
ER1641-431JP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 250MHz induktanssi 430nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 235MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 430nH Shielded Molded Inductor 565mA 250 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 565mA Nykyinen - värikylläisyys -