ER1641-432JM
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-432JM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.3UH 380MA 550 MOHM
  • Viesti
ER1641-432JM: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-432JM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 4.3UH 380MA 550 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 23593 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-432JM 2500 TR
ER1641-432JM-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 4.3µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 70MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 4.3µH Shielded Molded Inductor 380mA 550 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 380mA Nykyinen - värikylläisyys -