ER1641-822JP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-822JP
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM
  • Viesti
ER1641-822JP: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-822JP Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 23124 pcs Tietolomake
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Shielded Sarja ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet ER1641-822JP 2500 TR
ER1641-822JP-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 50MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Shielded Molded Inductor 245mA 1.32 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.32 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 245mA Nykyinen - värikylläisyys -