ER1641-822KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-822KS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ER1641-822KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ER1641-822KS: n tekniset tiedot
Osa numero ER1641-822KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 23532 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
suojaus Unshielded Sarja Military, MIL-PRF-39010/02, ER1641
Arvioinnit - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 1134-1017
1134-1017-2-MIL
1134-1017-MIL
ER1641-822KS-250 TR
ER1641822KS
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 50MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Unshielded Inductor 245mA 1.32 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.32 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 245mA Nykyinen - värikylläisyys -