HF1008R-392K
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-392K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008R-392K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.9UH 275MA 1.95 OHM
lomakkeissa: HF1008R-392K.pdf
  • Viesti
HF1008R-392K: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008R-392K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.9UH 275MA 1.95 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58657 pcs Tietolomake HF1008R-392K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet HF1008R-392K TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.9µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 50MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µH Unshielded Inductor 275mA 1.95 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.95 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 275mA Nykyinen - värikylläisyys -