HF1008R-470M
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-470M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HF1008R-470M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47NH 847MA 170 MOHM
lomakkeissa: HF1008R-470M.pdf
  • Viesti
HF1008R-470M: n tekniset tiedot
Osa numero HF1008R-470M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47NH 847MA 170 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60267 pcs Tietolomake HF1008R-470M.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
suojaus Unshielded Sarja HF1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet HF1008R-470M TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Non-Magnetic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm) Taajuus - Self Resonant 1.35GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Inductor 847mA 170 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 847mA Nykyinen - värikylläisyys -