LLSTR-220
Tuote-esittely
Osa numero: LLSTR-220
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220UH 795MA 400 MOHM
lomakkeissa: LLSTR-220.pdf
  • Viesti
LLSTR-220: n tekniset tiedot
Osa numero LLSTR-220 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220UH 795MA 400 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8372 pcs Tietolomake LLSTR-220.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet LLSTR-220 BULK 100 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 220µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.290" (7.37mm) Taajuus - Self Resonant 3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µH Shielded Toroidal Inductor 795mA 400 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 795mA Nykyinen - värikylläisyys 460mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LLSTR-22
LLSTR-22
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.9A 70 MOHM SMD