LLSTR-150
Tuote-esittely
Osa numero: LLSTR-150
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 985MA 260 MOHM
lomakkeissa: LLSTR-150.pdf
  • Viesti
LLSTR-150: n tekniset tiedot
Osa numero LLSTR-150 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150UH 985MA 260 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8747 pcs Tietolomake LLSTR-150.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet LLSTR-150 BULK 100 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.290" (7.37mm) Taajuus - Self Resonant 4MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Toroidal Inductor 985mA 260 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 985mA Nykyinen - värikylläisyys 560mA