MILP1812-332K
Tuote-esittely
Osa numero: MILP1812-332K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 750MA 323 MOHM
lomakkeissa: MILP1812-332K.pdf
  • Viesti
MILP1812-332K: n tekniset tiedot
Osa numero MILP1812-332K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 750MA 323 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 33675 pcs Tietolomake MILP1812-332K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Muut nimet MILP1812-332K TR 500
MILP1812-332K-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 130°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 750mA 323 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 323 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 750mA Nykyinen - värikylläisyys 1.397A