MILP1812-393K
Tuote-esittely
Osa numero: MILP1812-393K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 39UH 280MA 1.848 OHM
lomakkeissa: MILP1812-393K.pdf
  • Viesti
MILP1812-393K: n tekniset tiedot
Osa numero MILP1812-393K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 39UH 280MA 1.848 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 30039 pcs Tietolomake MILP1812-393K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Muut nimet MILP1812-393K TR 500
MILP1812-393K-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 130°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 39µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 39µH Unshielded Inductor 280mA 1.848 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.848 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 280mA Nykyinen - värikylläisyys 376mA