P160-333JS
Tuote-esittely
Osa numero: P160-333JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 277MA 1.6 OHM SMD
lomakkeissa: P160-333JS.pdf
  • Viesti
P160-333JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160-333JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 33UH 277MA 1.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 9500 pcs Tietolomake P160-333JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160-333JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Unshielded Inductor 277mA 1.6 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 277mA Nykyinen - värikylläisyys 266mA