P160-334JS
Tuote-esittely
Osa numero: P160-334JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 101MA 12 OHM SMD
lomakkeissa: P160-334JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
P160-334JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160-334JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330UH 101MA 12 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8561 pcs Tietolomake P160-334JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
suojaus Unshielded Sarja P160
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160-334JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Inductor 101mA 12 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 101mA Nykyinen - värikylläisyys 84mA