P160R-122KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P160R-122KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.254A 78 MOHM
lomakkeissa: P160R-122KS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
P160R-122KS: n tekniset tiedot
Osa numero P160R-122KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.254A 78 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10146 pcs Tietolomake P160R-122KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
suojaus Unshielded Sarja P160R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160R-122KS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Unshielded Inductor 1.254A 78 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.254A Nykyinen - värikylläisyys 1.381A