P160R-124FS
Tuote-esittely
Osa numero: P160R-124FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120UH 157MA 5 OHM SMD
lomakkeissa: P160R-124FS.pdf
  • Viesti
P160R-124FS: n tekniset tiedot
Osa numero P160R-124FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120UH 157MA 5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3684 pcs Tietolomake P160R-124FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160R-124FS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 120µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 120µH Unshielded Inductor 157mA 5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 157mA Nykyinen - värikylläisyys 139mA