P160R-471JS
Tuote-esittely
Osa numero: P160R-471JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 1.797A 38 MOHM
lomakkeissa: P160R-471JS.pdf
  • Viesti
P160R-471JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160R-471JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 1.797A 38 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8315 pcs Tietolomake P160R-471JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160R-471JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Inductor 1.797A 38 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.797A Nykyinen - värikylläisyys 2.231A