P160R-472JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P160R-472JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 715MA 240 MOHM
lomakkeissa: P160R-472JS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
P160R-472JS: n tekniset tiedot
Osa numero P160R-472JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 715MA 240 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8962 pcs Tietolomake P160R-472JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
suojaus Unshielded Sarja P160R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P160R-472JS BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.100" (2.54mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Unshielded Inductor 715mA 240 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 715mA Nykyinen - värikylläisyys 707mA