| Osa numero | P1812-222K | Valmistaja | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijyä / RoHS-standardia |
| Saatavana oleva määrä | 89909 pcs | Tietolomake | |
| Tyyppi | - | Toleranssi | ±10% |
| Toimittaja Device Package | 1812 | Koko / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Muut nimet | DN3304TR P1812-222K TR 500 P1812222K |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Materiaali - Core | Ferrite |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Induktanssiaste - Testi | 1kHz |
| induktanssi | 2.2µH | Korkeus - Istuva (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Taajuus - Self Resonant | - | Yksityiskohtainen kuvaus | 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268 mOhm Max 1812 (4532 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 268 mOhm Max | Nykyinen arvostelu | 850mA |
| Nykyinen - värikylläisyys | 1.7A |