P1812-223J
API DelevanAPI Delevan
P1812-223J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812-223J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
P1812-223J: n tekniset tiedot
Osa numero P1812-223J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 60576 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Unshielded Sarja P1812
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P1812-223J TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Inductor 370mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 370mA Nykyinen - värikylläisyys 515mA