P1812R-123G
API DelevanAPI Delevan
P1812R-123G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812R-123G
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
650 pcs
  • Viesti
P1812R-123G: n tekniset tiedot
Osa numero P1812R-123G Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34622 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±2%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
suojaus Unshielded Sarja P1812R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet P1812R-123G TR 650 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Inductor 550mA 670 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 670 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 550mA Nykyinen - värikylläisyys 752mA