P1812R-123K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-123K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812R-123K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
P1812R-123K: n tekniset tiedot
Osa numero P1812R-123K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 89110 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja P1812R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet P1812R-123K TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 12µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Inductor 550mA 670 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 670 mOhm Max Nykyinen arvostelu 550mA
Nykyinen - värikylläisyys 752mA