P1812R-184K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-184K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812R-184K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
P1812R-184K: n tekniset tiedot
Osa numero P1812R-184K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 74352 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja P1812R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet P1812R-184K TR 500 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 180µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 180µH Unshielded Inductor 120mA 8.4 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 8.4 Ohm Max Nykyinen arvostelu 120mA
Nykyinen - värikylläisyys 158mA