P1812R-222K
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
P1812R-222K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812R-222K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
P1812R-222K: n tekniset tiedot
Osa numero P1812R-222K Valmistaja API Delevan Inc.
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 96919 pcs Tietolomake
Jännite - Breakdown 1812 Käyttö Unshielded
Tyyppi - Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sarja P1812R RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Arvioinnit - Polarisaatio 1812 (4532 Metric)
Muut nimet P1812R-222K TR
P1812R-222KTR
P1812R222K
Q2516421A
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Valmistajan osanumero P1812R-222K
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Laitteiston tyyppi 2.2µH
Taajuus - Testi - Taajuus - Self Resonant 268 mOhm Max
Laajennettu kuvaus 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268 mOhm Max 1812 (4532 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Halkaisija - Olkapää - Kuvaus FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Viiveaika 1kHz DC Resistance (DCR) 1.697A
Nykyinen arvostelu 850mA Nykyinen - värikylläisyys Ferrite