P1812R-223K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-223K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P1812R-223K
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
P1812R-223K: n tekniset tiedot
Osa numero P1812R-223K Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33876 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Unshielded Sarja P1812R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Muut nimet DN7873DKR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Inductor 370mA 1.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 370mA Nykyinen - värikylläisyys 515mA