PT100-1100-VM
Tuote-esittely
Osa numero: PT100-1100-VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PT100-1100-VM: n tekniset tiedot
Osa numero PT100-1100-VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 17000 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
suojaus Shielded Sarja PT
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT100-1100-VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.230" (31.24mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 5.1A 50 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.1A Nykyinen - värikylläisyys -