PT100-1260-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT100-1260-VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT100-1260-VM: n tekniset tiedot
Osa numero PT100-1260-VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14912 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm)
suojaus Shielded Sarja PT
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT100-1260-VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.390" (35.31mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Toroidal Inductor 7.8A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 7.8A Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
PT100-1100HM
PT100-1100HM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 5.1A 50 MOHM TH
Varastossa: 12945 pcs
ladata:
RFQ
PT100-1260
PT100-1260
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH