PT1000-1750
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT1000-1750
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1MH 3.1A 420 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT1000-1750: n tekniset tiedot
Osa numero PT1000-1750 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1MH 3.1A 420 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 17004 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.750" Dia x 0.700" W (44.45mm x 17.78mm)
suojaus Shielded Sarja PT
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT1000-1750 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 1mH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1mH Shielded Toroidal Inductor 3.1A 420 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.1A Nykyinen - värikylläisyys -