PT1000-1750HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT1000-1750HM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1MH 3.1A 420 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT1000-1750HM: n tekniset tiedot
Osa numero PT1000-1750HM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1MH 3.1A 420 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 13899 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.750" Dia (44.45mm)
suojaus Shielded Sarja PT
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT1000-1750HM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 1mH
Korkeus - Istuva (Max) 1.750" (44.45mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1mH Shielded Toroidal Inductor 3.1A 420 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.1A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PT1000-1750
PT1000-1750
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1MH 3.1A 420 MOHM TH