PT100R-1260-VM
Tuote-esittely
Osa numero: PT100R-1260-VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH
  • Viesti
PT100R-1260-VM: n tekniset tiedot
Osa numero PT100R-1260-VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 7.8A 35 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7959 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm)
suojaus Unshielded Sarja PTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT100R-1260-VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.390" (35.31mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Toroidal Inductor 7.8A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 7.8A Nykyinen - värikylläisyys -