PT100R-1550HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT100R-1550HM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT100R-1550HM: n tekniset tiedot
Osa numero PT100R-1550HM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100UH 10.3A 28 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15398 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.550" Dia (39.37mm)
suojaus Unshielded Sarja PTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT100R-1550HM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.640" (16.26mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Toroidal Inductor 10.3A 28 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 10.3A Nykyinen - värikylläisyys -