PT150R-1040-VM
Tuote-esittely
Osa numero: PT150R-1040-VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH
  • Viesti
PT150R-1040-VM: n tekniset tiedot
Osa numero PT150R-1040-VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13634 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.950" L x 0.600" W (24.13mm x 15.24mm)
suojaus Unshielded Sarja PTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT150R-1040-VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.170" (29.72mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Unshielded Toroidal Inductor 3.4A 100 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.4A Nykyinen - värikylläisyys -