PT150R-1500-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT150R-1500-VM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT150R-1500-VM: n tekniset tiedot
Osa numero PT150R-1500-VM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150UH 7.7A 50 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18104 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.500" L x 0.800" W (38.10mm x 20.32mm)
suojaus Unshielded Sarja PTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT150R-1500-VM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) 1.630" (41.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Unshielded Toroidal Inductor 7.7A 50 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 7.7A Nykyinen - värikylläisyys -