PT300R-1500
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT300R-1500
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT300R-1500: n tekniset tiedot
Osa numero PT300R-1500 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17027 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.500" Dia x 0.600" W (38.10mm x 15.24mm)
suojaus Unshielded Sarja PTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT300R-1500 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 300µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 300µH Unshielded Toroidal Inductor 5.5A 100 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.5A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PT302J2
PT302J2
valmistajat: U.S. Sensor
Kuvaus: THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
Varastossa: 35371 pcs
ladata: PT302J2.pdf
RFQ
PT300R-1200HM
PT300R-1200HM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 300UH 3.3A 150 MOHM TH
Varastossa: 15516 pcs
ladata:
RFQ
PT300R-1500-VM
PT300R-1500-VM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH
ladata:
PT300-1750HM
PT300-1750HM
Kuvaus: FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH
PT300R-1200
PT300R-1200
PT300R-1500HM
PT300R-1500HM