PT300R-1750
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT300R-1750
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT300R-1750: n tekniset tiedot
Osa numero PT300R-1750 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14896 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.750" Dia x 0.760" W (44.45mm x 19.30mm)
suojaus Unshielded Sarja PTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT300R-1750 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 300µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 300µH Unshielded Toroidal Inductor 7.3A 75 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 7.3A Nykyinen - värikylläisyys -