PT500R-1750
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT500R-1750
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT500R-1750: n tekniset tiedot
Osa numero PT500R-1750 Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13057 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.750" Dia x 0.750" W (44.45mm x 19.05mm)
suojaus Unshielded Sarja PTR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT500R-1750 BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 500µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 500µH Unshielded Toroidal Inductor 5A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PT500R-1450-VM
PT500R-1450-VM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
Varastossa: 13858 pcs
ladata:
RFQ
PT500R-1750HM
PT500R-1750HM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
Varastossa: 12020 pcs
ladata:
RFQ
PT5008
PT5008
valmistajat: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: IC CHIP
PT500R-1750-VM
PT500R-1750-VM
Kuvaus: IC CHIP
PT500R-1450
PT500R-1450