PT500R-1750HM
Tuote-esittely
Osa numero: PT500R-1750HM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
  • Viesti
PT500R-1750HM: n tekniset tiedot
Osa numero PT500R-1750HM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12020 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.750" Dia (44.45mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT500R-1750HM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 500µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.750" (19.05mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 500µH Unshielded Toroidal Inductor 5A 160 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5A Nykyinen - värikylläisyys -