PT750-1400HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT750-1400HM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
PT750-1400HM: n tekniset tiedot
Osa numero PT750-1400HM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15583 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.450" Dia (36.83mm)
suojaus Shielded Sarja PT
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT750-1400HM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 750µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.580" (14.73mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 750µH Shielded Toroidal Inductor 2.6A 350 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 2.6A Nykyinen - värikylläisyys -