PT750-1700HM
Tuote-esittely
Osa numero: PT750-1700HM
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PT750-1700HM: n tekniset tiedot
Osa numero PT750-1700HM Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14931 pcs Tietolomake
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.700" Dia (43.18mm)
suojaus Shielded Sarja PT
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet PT750-1700HM BULK 100 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 750µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.700" (17.78mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 750µH Shielded Toroidal Inductor 3.7A 280 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.7A Nykyinen - värikylläisyys -